Naši partneři

Deratizace Praha

deratizace Praha Deratizace Praha firma KF TRANS s.r.o. provádí rychle a bezpečně. Profesionální přístup jejich vyškolených zaměstnanců, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi je zárukou kvalitně odvedené práce. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) provádí již více jak 15 let.

Podlahy Praha

podlahy PrahaSpolečnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem , pokládkou a renovací podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu můžete spatřit široký výběr dekorů u podlahových krytin jako jsou dřevěné podlahy, laminátové podlahy, plovoucí podlahy a ve službách například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu mají k nahlédnutí všechny nabízené podlahy. Takže v jejich kamenné prodejně si lze osobně prohlédnout třeba koberce nebo PVC podlahy, ale také i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost PrahaZámečnická pohotovost Praha je dostupná nepřetržitě, ve dne i v noci, o víkendech i o svátcích, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, 365 dní v roce! Kdykoliv se ocitnete v nouzové situaci, kdy budete potřebovat rychlý zámečnický servis, můžete se na zámečnickou pohotovost Praha na 100% spolehnout. Zabouchnuté klíče, nouzové otevření auta nebo otevírání dveří bytu všech typů nejsou pro profesionály zámečnické pohotovosti Praha žádný problém.

Marmoleum Praha

marmoleum PrahaSpolečnost Podlahy Praha vám nabízí podlahovou krytinu marmoleum za skvělou cenu. Rovněž v jejich nabídce můžete spatřit i všechny potřebné služby, které s touto podlahou souvisí. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se o podlahovou krytinu, která se skládá ze směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Oproti PVC podlahám je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.