úvod > stěhování Praha

Stěhování - Praha

Jednou z hlavních činností firmy Ú-klid Praha. je již od roku 1993 stěhování v Praze a ve Středočeském kraji..

Naše firma Vám před zahájením samotného stěhování nabízí bezplatnou návštěvu, v níž spočívá vytvoření harmonogramů, rozsahu prací, a cenové kalkulace pro stěhování Vašeho bytu či kanceláře. Dále Vám zajistíme zabalení stěhovaných věcí, montáž a demontáž nábytku, odpojení a zapojení osvětlení, rozvěšení obrazů a rozestavení nábytku dle vašich představ. Dle objemu stěhovaných věcí Vám zajistíme objemově vhodné vozy. Všechny vozy a stěhovaný náklad jsou pojištěny.

Ceny jednotlivých položek stěhování naleznete v našem Ceníku prací - stěhování

Při stěhování těžkých břemen je nutná osobní konzultace a prohlídka místa nakládky a vykládky. Naše firma Vám při této konzultaci zároveň vytvoří cenovou nabídku a domluví termín stěhování.

Několik rad, pro pohodlné a bezstarostné stěhování.

Najděte si skutečné profesionály. Ušetříte si starosti s reklamacemi za poškozený nábytek, rozbité sklo a starosti s vybavením stěhovacích vozů. Každá stěhovací firma by měla mít všechny vozy vybaveny vnitřními polstry, stěhovacími popruhy, obalovým materiálem, stěhovacími bednami, šatními bednami, upevňovacím materiálem a posádkou, které stěhování a s ním spojené služby nejsou cizí. Samozřejmostí by mělo být pojištění stěhovaného nákladu.